O FIRMIE

Jesteśmy firmą specjalizującą się w prowadzeniu usług księgowych i kadrowo-płacowych od ponad 20 lat. Obecnie mamy w stałej obsłudze ponad kilkaset podmiotów gospodarczych. Połączenie w jednym ręku wiedzy prawniczej i podatkowej oraz kilkudziesięciu współpracowników o wysokich kwalifikacjach merytorycznych z zakresu prawa i księgowości daje gwarancje obsługi podmiotów na wysokim poziomie profesjonalizmu.

Oferujemy bieżące porady i pomoc w opracowaniu pełnej dokumentacji dla działu księgowości, kadr i płac oraz udzielamy objaśnień i wskazówek dotyczących kwestii podatkowych. Ze względu na specjalizację w jednej, określonej dziedzinie nasza firma gwarantuje profesjonalne wykonanie usługi, przy czym zakres usług dostosowany jest do wielkości i potrzeb Klienta.

Dysponujemy gronem specjalistów z zakresu księgowości, kadr i płac, posiadającymi dogłębną znajomość dziedziny, pracującymi w oparciu o najwyższe, międzynarodowe standardy, oparte na nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych, dzięki czemu dostarczamy Klientom usługę najwyższej jakości.

Doświadczeni specjaliści towarzyszą Klientowi na każdym etapie projektu utrzymując tym samym pełną płynność świadczonej usługi.